Aktualności

Koncert Orkiestry Zdrojowej

W niedzielę 26 lipca w Ciechocinku odbędzie się występ Orkiestry Zdrojowej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym. Koncert rozpocznie się o godzinie 11.15.

Aleksander Evseev w Ciechocinku

W niedzielę 28 czerwca w Ciechocinku wystąpi Aleksander Evseev. Wydarzenie będzie miało miejsce przy Fontannie na Parterach Hellwiga a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Festiwal "Blues bez Barier" w Ciechocinku

W sobotę 5 września w Ciechocinku odbędzie się Festiwal "Blues bez Barier". Festiwal swoją historię rozpoczyna od pierwszej edycji Zlotu Fanów Zdrowej Wody. W 2000 roku nazwą był Blues na Kujawach, natomiast od 2005 roku jest to Blues bez Barier.

Ciechociński Kabareton

W sobotę 15 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się już poraz drugi Ciechociński Kabareton. Wydarzenie będzie miało miejsce na scenie Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.

24. Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

Od 30 lipca do 2 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się już 24. Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych.

Festiwal "Wielka Gala Tenorów w Ciechocinku"

W weekend od 10 do 12 lipca w Ciechocinku odbędzie się "Wielka Gala Tenorów". Soliści wykonają największe przeboje światowej sceny. Akompaniować będzie im Orkiestra Symfoników Bydgoskich.

Święto Soli w Ciechocinku

W sobotę 25 lipca w Ciechocinku odbędzie się Święto Soli. Tego dnia wstęp do warzelni oraz do muzeum jest bezpłatny. Święto odbywa się już od 10 lat. 

Katolicki Piknik Rodzinny

W sobotę 4 lipca w Ciechocinku odbędzie się Katolicki Piknik Rodzinny. Jest to wydarzenie sporotwe, kulturalne oraz religijne.

Koncert "Kobiecość Kompletna" w Ciechocinku

W sobotę 7 marca w Ciechocinku odbędzie się koncert pt. "Kobiecość Kompletna". Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenka przy ul. Kościuszki 16 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest bezpłatny.

Koncert charytatywny dla Kasi

W sobotę 7 marca w Ciechocinku odbędzie się Koncert Charytatywny dla Kasi. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 18.00. W trakcie imprezy będzie przeprowadzona zbiórka na leczenie.