Aktualności

Gala Operetkowo-Musicalowa w Ciechocinku

W piątek 11 października w Ciechocinku odbędzie się Gala Operetkowo-Musicalowa poświęcona pamięci Bogusława Kaczyńskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. 

Koncert Andrzeja Kubackiego

W piątek 4 października w Ciechocinku ponownie odbędzie się koncert Andrzeja Kubackiego. Występ będzie miał miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 16.30. Wstęp jest wolny.

Festyn "Bezpieczni nad wodą"

W sobotę 5 października w Ciechocinku odbędzie się Festyn z motywem przewodnim "Bezpieczni nad wodą". Wydarzenie będzie miało miejsce na przystani nad Wisłą przy ul. Lipnowskiej a rozpocznie się o godzinie 13.00.

Koncert dla seniora

W niedzielę 22 września w Ciechocinku odbędzie się Koncert dla Seniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.

Spotkanie autorskie z Mariuszem Szczygłem

W piątek 6 września w Ciechocinku odbędzie się spotkanie z Mariuszem Szczygłem. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Blues Bez Barier w Ciechocinku

W sobotę 31 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się XV Międzynarodowy Festiwal Blues Bez Barier. Impreza będzie miała miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowyma. Rozpocznie się o godzinie 14.00.

Piknik na zakończenie wakacji

W sobotę 24 sierpnia w Ciechocinku odbędzie sie piknik na zakończenie wakacji. Impreza będzie miała miejsce na Stadionie Miejskim przy ul. Tężniowej 6. Wstęp jest wolny.

Ciechociński Kabareton

W sobotę 3 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się Kabareton. Wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym a rozpocznie się o godzinie 18.00. Wstęp jest wolny. 

Koncert Orkiestry Zdrojowej

W niedzielę 21 lipca w Ciechocinku odbędzie się koncert Orkiestry Zdrojowej. Występ będzie miał miejsce w Muszli Koncertowej w parku Zdrojowym a rozpocznie się o godzinie 11.00.

Jazz Jak Za Dawnych Lat Sunny Side w Ciechocinku

W niedzielę 14 lipca w Ciechocinku odbędzie się koncert "Jazz jak za dawnych lat- Sunny Side". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.