Aktualności

Wojewódzkie Pokazy Strażackie w Ciechocinku

W sobotę 15 czerwca w Ciechocinku odbędą się Wojewódzkie Pokazy Strażackie. Wydarzenie będzie miało miejsce na Stadionie Miejskim OSiR przy ul. Tężniowej 6 a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Koncert "W krainie uśmiechu" w Ciechocinku

W środę 12 czerwca w Ciechocinku odbędzie się wydarzenie pt. "W krainie uśmiechu". Impreza będzie miała miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 6 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Spotkanie jest biletowane.

Dzień Dziecka w Ciechocinku

W sobotę 1 czerwca w Ciechocinku na skwerze przed kinem "Zdrój" odbędzie się miejski Dzień Dziecka. Atrakcje rozpoczną się od godziny 12.00. Wstęp jest wolny.

Spotkanie Autorskie z Pawłem Smoleńskim

W sobotę 24 maja w Ciechocinku odbędzie się spotkanie autorskie z Pawłem Smoleńskim. Wydarzenie będzie miało miejsce w Czytelni Miejskiej biblioteki Publicznej im. Janusza Żernickiego przy ul. Żelaznej 5 a rozpocznie się o godzinie 17.00. Wstęp jest wolny.

Recital piosenek Anny Jantar i Ireny Jarockiej na Dzień Matki

W piątek 24 maja w Ciechocinku odbędzie się koncert na Dzień Matki. Na scenie zabrzmią utwory Anny Jantar oraz Ireny Jarockiej. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00 a będzie miało miejsce w Teatrze Letnim. Wstęp jest biletowany.

Ciechociński Dzień Seniora

W sobotę 18 maja w Ciechocinku odbędzie się już po raz trzeci Ciechociński Dzień Seniora. Organizatorem wydarzenia jest Miejska Rada Seniorów. Całą imprezę rozpocznie parada o godzinie 10.30. Trasa przebiegnie od pomnika Romana Ignatowskiego, deptakiem, ulicą Zdrojową do Parku Zdrojowego. 

Don Vasyl Junior i Cygańskie Książęta w Ciechocinku

We wtorek 30 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się koncert Don Vasyla Juniora. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 15.00. Impreza jest biletowana.

Retransmisja baletu "Bajadera" z teatru Bolszoj

W poniedziałek 8 kwietnia w Ciechocinku odbędzie się retransmisja baletu "Bajadera" z teatru Bolszoj. Wydarzenie będzie miało miejsce w sali widowiskowo-kinowej a rozpocznie się o godzinie 17.00 Impreza jest biletowana.

Koncert Agressiva 69 - Spotkanie z Republiką

W sobotę 30 marca w Ciechocinku w Miejskim Centrum Kultury przy ul. Żelaznej 5 odbędzie się koncert zespołu Agressiva. Impreza rozpocznie się o godzinie 17.00. Wejściówki dostępne są w sekretariacie MCK.

Przeboje muzyki operetkowej, musicalowej i rozrywkowej

W czwartek 21 marca w Ciechocinku odbędzie się koncert "Usta milczą, dusza śpiewa!". Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Impreza jest biletowana.