Aktualności

Gala operetkowo-musicalowa w Ciechocinku

W czwartek 16 stycznia w Ciechocinku odbędzie się gala poświęcona pamięci Bogusława Kaczyńskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Gala operetkowo-musicalowa w Ciechocinku

W sobotę 14 grudnia w Ciechocinku odbędzie się Gala operetkowo-musicalowa. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 a będzie miało miejsce w Teatrze Letnim.

Spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem

W piątek 22 listopada w Ciechocinku w Czytelni Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Żelaznej 5 odbędzie się spotkanie autorskie z Jackiem Hugo-Baderem. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00.

Widowisko Muzyczno-Multimedialne w Ciechocinku

W poniedziałek 11 listopada w Ciechocinku odbędzie się Widowisko Muzyczno-Multimedialne pt. "Fantazja polska czyli Paderewski all inclusive". Wstęp jest wolny.

I Nocny Bieg Jasia i Małgosi w Ciechocinku

W sobotę 9 listopada w Ciechoinku odbędzie się I Nocny Bieg Jasia i Małgosi. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 19.00. Dystans biegu to 6 km. Po biegu przewidziane jest ognisko integracyjne.

Występ Jacka Szyłkowskiego w Ciechocinku

W niedzielę 27 października odbędzie się koncert Jacka Szyłkowskiego. wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.

Koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru

W piątek 18 października w Ciechocinku odbędzie się koncert Gwiazd Cygańskiego Taboru. Wydarzenie będzie miało miejsce w Domu Zdrojowym przy ul. Leśnej 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Gala Operetkowo-Musicalowa w Ciechocinku

W piątek 11 października w Ciechocinku odbędzie się Gala Operetkowo-Musicalowa poświęcona pamięci Bogusława Kaczyńskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 15.00. 

Koncert Andrzeja Kubackiego

W piątek 4 października w Ciechocinku ponownie odbędzie się koncert Andrzeja Kubackiego. Występ będzie miał miejsce w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 16.30. Wstęp jest wolny.

Festyn "Bezpieczni nad wodą"

W sobotę 5 października w Ciechocinku odbędzie się Festyn z motywem przewodnim "Bezpieczni nad wodą". Wydarzenie będzie miało miejsce na przystani nad Wisłą przy ul. Lipnowskiej a rozpocznie się o godzinie 13.00.