Aktualności

Koncert Andrzeja Kubackiego

W niedzielę 16 grudnia w Ciechocinku odbędzie się koncert Andrzeja Kubackiego. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 15.00 a będzie miał miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3. Wstęp jest wolny.

Koncert Marcina Stycznia z zespołem 10/40

W piątek 14 grudnia w Ciechocinku odbędzie się występ Marcina Stycznia z zespołem. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Koncert Andrzejkowy w Ciechocinku

W sobotę 1 grudnia w Ciechocinku odbędzie się Koncert Andrzejkowy. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim, a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Koncert pt. "Kto Ty jesteś? Polak mały!" z okazji 100-lecia Odzyskania Niepodległości

W sobotę 24 listopada w Ciechocinku odbędzie się koncert pt. "Kto tTy jesteś? Polak mały!". Wydarzenie odbędzie się z okazji obchodów 100-lecia Odzyskania Niepodległości. Będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika.

Krajowa wystawa młodych gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików

W weekend 17 i 18 listopada w Ciechocinku odbędzie się krajowa wystawa młodych gołębi rasowych, drobiu ozdobnego i królików. Wydarzenie będzie miało miejsce w Hali OSiR przy ul. Lipnowskiej 11c. 

Warsztaty Nordic Walking w Ciechocinku

W sobotę 10 listopada w Ciechocinku odbędą się warsztaty Nordic Walking. Rozpoczną się o godzinie 16.30 a będą miały miejsce przy Skwerze Ekscentryków przy Kinie Zdrój. Uczestnictwo jest bezpłatne.

Don Vasyl i Gwiazdy Cygańskiej Pieśni

W niedzielę 4 listopada w Ciechocinku odbędzie się koncert Don Vasyla i Gwiazd Cygańskiej Pieśni. Wydarzenie będzie miało miejsce w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Ignacy Jan Paderewski "Ojczyźnie i Polakom"

W czwartek 25 października w Ciechocinku odbędzie się wykład ilustrowany muzyką pt. "Ignacy Jan Paderewski- Ojczyźnie i Polakom". Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim a rozpocznie się o godzinie 16.00.

Andrzej Kubacki - "Muzyka to moje życie"

W piątek 19 października w Ciechocinku odbędzie się koncert Andrzeja Kubackiego. Wydarzenie odbędzie się w Teatrze Letnim przy ul. Kopernika 3 a rozpocznie się o godzinie 19.00. Wstęp jest wolny.

Sunny Side - Jazz jak za dawnych lat

W niedzielę 14 października w Teatrze Letnim odbędzie się koncert: Sunny Side - Jazz jak za dawnych lat. Koncert rozpocznie się o godzinie 15.00. Wstęp jest wolny.