Aktualności

Koncert zespołu Wytrawni w Ciechocinku

W piątek 16 października w Ciechocinku odbędzie się koncert zespołu Wytrawni. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenka przy ul. Kościuszki 16 a rozpocznie się o godzinie 19.00.

Latino by Paulina Karkosik w Ciechocinku

W sobotę 26 września o godzinie 19.00 Kawiarenka Irenka zaprasza na kobiecy wieczór Latino by Paulina Karkosik. Kawiarenka znajduje się przy ul. Kościuszki 16.

V Kujawsko-Dobrzyński Dzień Kultury Rolniczej, Leśnej i Łowieckiej w Ciechocinku

W sobotę 12 września w Ciechocinku odbędzie się Piknik Ekologiczny. Impreza rozpocznie się o godzinie 10.00 Mszą Świętą w Kolegiacie Świętych Apostołów Piotra i Pawła.

Wernisaż Sebastiana Szczepańskiego

W sobotę 12 września w Ciechocinku odbędzie się wernisaż Sebastiana Szczepańskiego. Wydarzenie będzie miało miejsce w Kawiarence Irenka przy ul. Kościuszki 16.

Koncert Muzyki Chóralnej w Ciechocinku

Już w sobotę 8 sierpnia w Ciechocinku w Muszli Koncertowej w parku Zdrojowym. Na scenie wystąpi Zespół Śpiewaczy "Appasionata".

Koncert Orkiestry Zdrojowej

W niedzielę 26 lipca w Ciechocinku odbędzie się występ Orkiestry Zdrojowej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym. Koncert rozpocznie się o godzinie 11.15.

Aleksander Evseev w Ciechocinku

W niedzielę 28 czerwca w Ciechocinku wystąpi Aleksander Evseev. Wydarzenie będzie miało miejsce przy Fontannie na Parterach Hellwiga a rozpocznie się o godzinie 15.00.

Festiwal "Blues bez Barier" w Ciechocinku

W sobotę 5 września w Ciechocinku odbędzie się Festiwal "Blues bez Barier". Festiwal swoją historię rozpoczyna od pierwszej edycji Zlotu Fanów Zdrowej Wody. W 2000 roku nazwą był Blues na Kujawach, natomiast od 2005 roku jest to Blues bez Barier.

Ciechociński Kabareton

W sobotę 15 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się już poraz drugi Ciechociński Kabareton. Wydarzenie będzie miało miejsce na scenie Muszli Koncertowej w Parku Zdrojowym.

24. Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej

Od 30 lipca do 2 sierpnia w Ciechocinku odbędzie się już 24. Festiwal Piosenki Młodzieży Niepełnosprawnej. Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Inicjatyw na Rzecz Niepełnosprawnych.